Autokoolist

Meie moto: AUSTA KAASLIIKLEJAID NAGU ISEENNAST!

Ettevõtte missioon 

  • Pakkuda tasemel sõidukoolitust pidevalt paranevas ja arenevas keskkonnas
  • Aidata oma klientidel saada oskuslikeks ja kõrge liikluskultuuriga sõidukijuhtideks, kes oskavad hoolida kaasliiklejatest, andes seeläbi panuse igapäevase liiklusohutuse parandamiseks  

 

Saku Autokoolil on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusluba nr  6229HTM

  

Sõidutundide salvestamine

Kvaliteetse sõiduõppe tagamiseks salvestame analoogiliselt Maanteeameti sõidueksamiga õpilase soovil kõik tema sõidutunnid autokaameraga, mis annab õpilasele võimaluse oma vigadest õppimiseks, aitab toimunud liiklussituatsioone paremini mõista, tõsta õppetöö efektiivsust ning hoida kokku nii õpilase aega kui raha.


Meie õpetajad
* Ülo Rebane

* Raiko Kaustel

* Marek Põder


Saku Autokooli sõiduautod ja mootorrattad
* Toyota Auris - B kategooria

* Toyota RAV4 - B ja BE kategooria (automaat)

* Toyota avensis

* A1 ja A2 õppesõidukiteks on:

* Honda Hornet CB600F - A kategooria

* Honda CBF 500 A2 kategooria

*Honda CBR 125 A1 kategooria

* Motorollerid

 

 

Meie õppetööd eristab see, et tasemel liiklusõpetuse kõrval pakume oma õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi ka autode ja mootorrataste ülesehituse ja toimimise põhimõtete kohta, sest tõeliselt ohutuks liiklemiseks ei piisa vaid õppekava-, liikluseeskirjade- ja sõiduoskuste ideaalsest omandamisest. Auto tehnilised rikked, mida juht õigel ajal märgata ei oska, võivad kaasa tuua väga tõsiseid tagajärgi. Olla teadlik autoomanik - tähendab märgatavat kokkuhoidu sõiduki remondi- ja hoolduskuludelt. Oleme oma õpilastele toeks ja abiks ka pärast kooli lõpetamist. 

    

Juhilubade taotlejate kõrval pakume koolitust ka neile klientidele, kes juba omavad juhilube, kuid vajavad igapäevaliikluses osalemiseks pisut sõidukindlust ja vilumust - linnasõiduks vajalikud tehnikad, manööverdamis- ja parkimisõpetus, ökonoomse sõidu kursused, sõiduauto järelhaagisega sõit, psühholoogiaalased loengud, liiklusohutus maanteedel, libedasõidu õpetus jäärajal, pimeda aja sõit ning autode ja tsiklite hooldusõpetus. 

 

Meie koolis on õpetajad, kellel on pikaajalised töökogemused sõidukijuhtide väljaõpetamisel Tallinna tuntumates autokoolides. Teeme koostööd ka Tallinna Tehnikakõrgkooliga. 

 

10. jaanuarist 2011 kuni 30. juunini 2011 aitas OÜ-l Saku Autokool põhivara soetada ning kaubamärki ja veebilehte luua Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.

 

Vaata pilte meie Facebooki kontolt!