E-õpe

  

Pakume võimalust A ja B-kategooria teooriakursuse ning B-kategooria lõppastmekoolituse teooriakursuse läbimiseks e-õppena!

 

Meie e-õppe kursused toimuvad pidevalt ning kohtumisajad avaloenguks, konsultatsiooniks ja eksamiks lepitakse peale kursusele registreerumist õpilasega kokku individuaalselt, õpilasele sobilikuks ajaks! 

 

E-õppe läbiviimiseks kasutame uudsel lahendusel põhinevat interaktiivset liiklusteooria e-õppe keskkonda Teooria.ee. Keskkonnast näidisvideosid ja loengut näeb lähemalt siit: Teooria.ee videod
 

Teooria.ee keskkonnas pakutav õppematerjal on loodud Tallinna Tehnikakõrgkooli õpetajate ja e-õppe spetsialistide poolt. Maanteeamet on kaasa aidanud omapoolsete õppevideote ja liiklustestide pakkumise teel, samuti mitmekülgset liiklusalast nõu jagades.

  

E-õppe eelisteks on tema paindlikus. Saad loenguid vaadata ning liiklusteste teha kuna ja kus iganes. Oled täiesti oma aja peremees. Teooria.ee e-õpe on eriline veel oma atratkiivsuse poolest. Meie skeemid on ühtsed ja joonised ilusad, põnevust lisavad animeeritud ringristmikud. Teooria.ee õppematerjal on lihtsasti lahtiräägitud ja tugineb uutele e-õppe metoodikatele. Õppimine toimub nii häält kui pilti jälgides, samuti saad korrata klippe.

 

Liiklusteste lahenda julgesti. Kui eksid, seda rohkem ka õpid. Teooria.ee süsteemist leiad ka vigade paranduse küsimused, mis aitavad Sul õppida just kõige keerukamaid küsimusi.

 

Tänu e-õppele on juurdepääs infole ja õppematerjalidele avatud olenemata ajast ja kohast, õppijate jälgimine ning tööde haldamine ja parandamine on lihtsam. E-kursuste sisu on kergesti uuendatav ning õppija ja õppejõu vahel on rohkem suhtlemisvõimalusi.
 

Valides meie poolt pakutud e-õppekeskkonna tuleb sul käia autokooli klassitunnis üldjuhul kolm korda:
1) Avaloeng - Autokoolis tutvustatakse Sulle e-keskkonnas õppimise võimalusi. Samas saad tuua kooli vajalikud dokumendid ja Sulle tutvustatakse liiklemise põhitõdesid.
2) Konsultatsioon - Õpetaja jagab omapoolseid soovitusi ja vajadusel saad küsida otse õpetajalt liiklusalaseid küsimusi. Koos lahendate mõned harjutustestid.
3) Autokooli teooriaeksam - Eksam autokooli klassis, mille edukas läbimine tähendab autokoolis teooriaõpingute lõppu! 

 

Kui ka kõik õppesõidud on läbitud ja kooli sõidueksam sooritatud, saad õiguse sooritada eksamid Maanteametis.

 

E-kooli eesmärgiks on muuta kaasaegsete virtuaalsete õppetehnikate kasutamisega liikluskoolitus õpilastele mugavaks, huvitavaks ja kaasahaaravaks..